Recenzja książki „Ukryte Terapie – Czego lekarz Ci nie powie”

Recenzja książki „Ukryte Terapie – Czego lekarz Ci nie powie”

Starasz się prowadzić zdrowy styl życia, ale co rusz masz różne kłopoty ze zdrowiem i nie wiesz z czego tak naprawdę to wynika? Podążasz za wskazówkami twojego lekarza, ale niestety nie przynosi to oczekiwanych rezultatów? Stosujesz przepisane leki i witaminy, które są jednak tylko doraźną metodą na nawracające problemy zdrowotne? Trzeba zaznaczyć, że tego typu kłopoty ma coraz więcej naszych rodaków. Autor książki „Ukryte Terapie – Czego lekarz Ci nie powie” doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jerzy Zięba to bowiem osoba, której doświadczenie w naturoterapii sięga już ponad 20 lat. Autor od dawna zajmuje się naturalnymi metodami leczenia oraz sposobami na zapobieganie różnym chorobom przewlekłym oraz nowotworem. Jego książka zdobyła już bardzo duże uznanie i cieszy się niesłabnącą popularnością. Z czego wynika ten fenomen?

Jerzy Zięba podzielił się z czytelnikami zdobytą przez lata wiedzą w bardzo przystępny sposób i przedstawił różne zagadnienia dotyczące współczesnej medycyny oraz naturalnych metod leczenia różnych dolegliwości. Autor na 284 stronach swojej publikacji literackiej poruszył liczne zagadnienia, które powinny zainteresować tak naprawdę każdą osobę. W końcu wszyscy powinniśmy dbać o to, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i odpowiednią kondycją. Jerzy Zięba w swojej książce opisuje między innymi problemy leczenia symptomów, a nie przyczyn choroby czy kwestię leków, która teoretycznie radzą sobie z różnymi dolegliwościami, ale są złożone z różnych środków chemicznych, które prędzej czy później negatywnie działają na funkcjonowanie całego organizmu. Czytelnicy znajdą w tej pozycji literackiej ciekawe informacje na temat przemysłu farmaceutycznego, układu odpornościowego czy działania różnych witamin. Warto podkreślić, że  autor obalił swojej książce wiele mitów na temat zdrowego stylu życia. Niestety często ludzie korzystają z rad osób, które nie mają odpowiedniej wiedzy w w tej dziedzinie. Prowadzi to do tego, że organizm zaczyna jeszcze gorzej funkcjonować, niż miało to miejsce na początku. Jerzy Zięba zwraca uwagę na najczęściej popełniane błędy i czynności, które teoretycznie są uważane za zdrowe, ale w rzeczywistości tak nie jest.

Kto powinien zainteresować się tą pozycją literacką? Tak naprawdę każdy, kto chce dowiedzieć się czegoś więcej o działaniu współczesnej medycyny oraz naturalnych metodach leczenia różnych dolegliwości. To niezwykłe kompendium wiedzy jest w stanie poszerzyć horyzonty i sprawić, że każdy będzie w stanie lepiej zadbać o własne zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *