Która księgarnia internetowa oferuje nam tanie podręczniki?

Już za dwa miesiące wrzesień i nowy rok szkolny i warto już teraz, zanim wyjedziemy na wakacje, zainteresować się zakupem podręczników. Nie ma co tego zostawiać na ostatnią chwilę, jako że aktualnie można trafić na bardzo dobre promocje.

Ostatnio odkryłam naprawdę fajną księgarnię internetową i chciałabym ją wam dzisiaj polecić. Chodzi o stronę taniaksiazka.pl, której nazwa jest jak najbardziej adekwatna do zawartości, mimo że wcale nie cierpi na tym jakość.

Podręczniki faktycznie są najtańsze

Porównywałam przez dłuższy czas ceny na innych witrynach i taniaksiazka.pl zdecydowanie wygrywa z konkurencją. Na stronie można znaleźć podręczniki (i tak już w raczej niskiej cenie) przecenione dodatkowo o np. 30%, a czasami nawet i więcej. Dla porównania na innych stronach spotykałam się z promocjami na jedynie 15% zniżki. To aż dwa razy mniej zaoszczędzonych pieniędzy.

Natomiast w osobnej zakładce “Książki do 9 zł” udało mi się znaleźć różnego rodzaju książki edukacyjne oraz lektury szkolne, a to wszystko za kilka złotych.

Bezpiecznie i sympatycznie

Nad stroną pracuje sztab odpowiedzialnych ludzi, a witryna istnieje na rynku od ponad dziesięciu lat. Przez ten długi okres czasu zdążył a już sobie wyrobić dobrą opinię i podbić serca “książkoholików”.

Moje również zdobyła. W jaki sposób? Ano zaraz po wejściu na stronę spotkałam się z informacją, że wspiera ona Fundację “Pomóż Im”, która prowadzi hospicjum dla dzieci. W pierwszej chwili sobie pomyślałam, że to wpłaty od czytelników, jednak nic bardziej mylnego. Udokumentowane jest, że każdego miesiąc księgarnia oddaje część zysków na pomoc innym. Nic dziwnego, że się tym faktem trochę chwali.

Wchodząc na stronę od razu pokazują nam się aktualne promocje i przeceny, dzięki czemu zawsze jesteśmy na bieżąco.

Szybko, prosto i wygodnie

Dokładnie tak. Siadasz przed komputerem w pidżamie o 22 wieczorem i popijasz herbatkę. Niczym się nie stresujesz, a kilka kliknięć później masz już zamówione podręczniki. Pozostaje tylko czekać na kuriera.

Witryna taniaksiazka.pl jest łatwa i intuicyjna w obsłudze. Do wyszukiwania podręczników mamy do wyboru wygodne okienko, w które wpisujemy słowa kluczowe, takie jak np. tytuł czy autor lub szukanie po kategoriach.

Serdecznie wszystkim polecam tę witrynę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *